Kaliteli Elektronik SigaraKaliteli elektronik sigara deyince nelere dikkat etmek gerekiyor? İnsanların son yıllarda başlayan sigara bırakma girişimlerinde bir yardımcı olarak görülen elektronik sigara, hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından olumlu sonuçlar vermektedir. Peki ürün alırken neye göre seçeceksiniz? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Cihazın kaliteli olmasının üretimdeki ham madde kalitesiyle alakalı olduğunu düşünmek belki mantıklı gelebilir fakat aslında bu tam olarak doğru değildir. Çünkü elektronik sigara kaliteli bir deneyim sunacaksa, cihazdan önce içine konulan likitin iyi olması gerekiyor. Yani sigara içer gibi kullanabilmemiz için gerçekçi deneyim yani tokluk hissi, koku ve tat olarak da bizi tatmin etmesi lazım. Ürün alırken alacağınız likitlerin sertifikalı olmasına özen gösteriniz. Cihaz kalitesini etkileyen parçalar bizce atomizer ve batarya verimliliğidir. Esigara da iyi bir atomizer varsa likitten elde edilen sıvıyı daha iyi buhara dönüştüreceğinden içim deneyimini daha iyi kılar. Likit kalitesi ve atomizer istediğimiz sonucu veriyorsa geri kalan tek unsur batarya verimliliğidir.

Günde 1 paketten fazla sigara içen tiryakiler için sık sık şarj etme gerekliliği sıkıcı bir durumdur. Hatta batarya verimliliği çok düşük bir cihazı 2 saatte bir şarj etmek bile yetmeyebilir. Bu sebep ile tavsiyemiz en az 650 mAh kapasitesi olan bataryalar kullanmanızdır. Bu maddelerin kadar önemli bulmasak da 2 unsur daha vardır. Hafif, taşınabilirlik ve görsel olarak güzel tasarlanmış bir cihaz da tercih edilebilir. Ancak unutmamanız gereken en önemli şey de satış sırasında ve sonrasında verilen teknik destektir. Ürünü alırken neye göre alacağınızı, hangi likiti seçeceğinizi, satış sonrasında yaşayacağınız sorunları danışmanıza yardımcı olacak bir satış destek ekibi olmazsa olmaz bir etkendir. Zira her şey tam olsa da kaliteli bir en iyi elektronik sigara için gerekli destek verilmez ise, hem yanlış seçim yapabilme ihtimali (yanlış nikotin değeri, yanlış model seçimi) hem de cihazda oluşabilecek arızlar yüzünden yaşanacak olumsuzluklar sigarayı bırakmanıza engel olabilir.

Kaliteli Elektronik Sigara Almak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sertifikalı Likit
  • İyi Buharlaştıran Atomizer
  • Batarya Verimliliği
  • Boyut, Ağırlık, Görsellik
  • Satış ve Sonrasında Destek

Hemen bir satış temsilcisi ile görüşmek için bizi arayabilir, numaranızı bırakabilir ya da elektronik sigara fiyat sayfamızı ziyaret ederek ürün satın alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir