Elektronik Sigara Likit

Elektronik sigara likit modelleri, nikotin oranları ve içindeki aromaları inceleyin. Markalara göre fiyatlarını listeleyin. Ürünleri seçerek kıyaslama yapabilir, fiyat karşılaştırması yapın. En kapsamlı ve kaliteli likit çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Ürün alırken orijinal almaya özen gösterin. Sahte ürün aldığınızda sağlığınızı tehlikeye atabileceğinizi unutmayın.

Sitemizde satılan tüm elektronik sigara likit ürünleri AB ülkeler ve ABD’ de satılan ISO 9001 kalite sertifikalı ürünlerdir. Merdiven altı üretilen sağlıksız ürünler satmıyoruz. Çünkü sizin sağlığınız bizim için çok önemli. Sigaranın zararlarından en verimli şekilde kurtulmanız için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Türkiye’de elektronik sigara sektöründe en kaliteli içeriği en iyi şekilde sağlamaya çalıştığımızdan şüpheniz olmasın.

Likit Seçimi Nasıl Yapılır?

Tiryakilik seviyenize göre en doğru ürünü seçmeniz çok önemlidir. Eğer sigara bırakma amaçlı kullanıyorsanız, içtiğiniz sigara tadında almaya özen gösterin (king american blend, special tobacco ve maxboro gibi). Ayrıca 2 aydan fazla sürede hiç sigara içmediyseniz, düşük nikotinli veya sıfır nikotinli likit kullanarak nikotin bağımlılığından kurtulun. Eğer buhar keyfi yani ciğer çekimi yapacaksanız, sağlıklı kullanım için nikotinsiz seçim yapmalısınız. Ciğer çekiminde daha çok meyveli tatları ve pastane aromalarını tercih edebilirsiniz.

Çok Satanlar

Çok Tercih Edilen Markalar

Likit Çeşitleri Tümü

1–48 / 219 sonuç gösteriliyor